piątek, 22 marca 2013

na dobry początek :)

Nazywam się Paulina,
całe życie walczyłam z nadmiarem kilogramów, pewnie nie jedyna mam ten problem... można powiedzieć, że go mam, jednak udało mi się z nim uporać. Przy 169cm wzrostu ważyłam 72 kg, tak miałam nadwagę :) Walczyłam z utratą wagi wieloma "dietami cud", efekty jednak nie były długotrwałe lub takie jak zapewniał producent czy też pomysłodawca. Wierzyłam też w niejedne cudowne tabletki. Do tej pory intrygują mnie hasła : jedz co i ile chcesz i chudnij! Siedź na dupie i trać zbędne kilogramy! Jednak jak powiadają człowiek najlepiej uczy się na błędach, po kilku latach użalania się nad swoją tuszą wreszcie wzięłam się w garść i zajęłam wszystkim tak jak powinnam :)
Przełom ten nastąpił ww maju/czerwcu, dzisiaj wskakując na wagę nie widzę już swojego numeru telefonu tylko wywalczone i wypocone 60kg :)
 Moim marzeniem jest schudnąć jeszcze jakieś 4kg, marzenie to chyba głupie określenie, bo ja mam zamiar schudnąć jeszcze te 4 kg i wiem, że to zrobię!
Bloga założyłam żeby podzielić się doświadczeniem z innymi, mam nadzieję, że uda mi się kogoś zmotywować. zapewne opiszę produkty które stosowałam i diety o których mam różne opinie a także, przedstawię swój plan treningowy i dietę którą stosowałam:). A także na bieżąco będę publikować efekty moich aktualnych ćwiczeń i produktów które zamierzam wypróbować.

1 komentarz:

  1. no i oczywiście zdjęcia musisz wrzucać! :*

    OdpowiedzUsuń